Informacje dot. rekrutacji do klas I i przedszkola

In­for­mu­je­my, że Pre­zy­dent Mia­sta Otwoc­ka Za­rzą­dze­niem nr 28/2020 z dnia 30.01.2020 o­kre­ślił ter­mi­ny prze­pro­wa­dze­nia po­stę­powa­nia re­kru­ta­cyj­nego i po­stę­powa­nia u­zupeł­nia­ją­cego w tym ter­mi­ny skła­dania do­ku­men­tów w roku szkol­nym 2020/2021 do klas pierw­szych pu­blicz­nych szkół pod­sta­wo­wych pro­wa­dzo­nych przez Mia­sto Otwock oraz Za­rzą­dze­niem nr 29/2020 z dnia 30.01.2020 o­kre­ślił ter­mi­ny przeprowadze­nia po­stę­powa­nia re­kru­ta­cyj­nego i po­stę­powa­nia u­zupeł­nia­ją­cego, w tym ter­mi­ny skła­dania do­ku­men­tów w roku szkol­nym 2020/2021 do pu­blicz­nych przed­szko­li i od­dzia­łów przed­szkol­nych w pu­blicz­nych szko­łach pod­sta­wo­wych.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do szkoły podstawowej